Bituminė stogo danga

Įrenginėjant plokščius stogus naudojama bituminė stogo danga. Kadangi plokščių eksploatuojamų stogų nuolydžiai neleidžia montuoti kitų dangų dėl savo technologinio kampo, prilydoma bituminė stogo danga. Ji klojama ant apšiltinto nedegios akmens vatos sluoksnio arba tvirtos konstrukcijos monolito. Produktai dažniausiai naudojami daugiaaukščių namų, angarų, pramoninių pastatų stogų dengimui. Priklausomai nuo rišiklio medžiagos sudėtyje, ritininės stogo dangos skirstomos į: bitumines ir polimerines bitumines. Dėl savybių skirtumo skiriasi ir šių medžiagų kaina.

Bitumas minkštėja esant 45-50 °С temperatūrai. Stogo dangai tai yra labai mažas rodiklis, todėl tam, kad būtų padidintas atsparumas karščiui, jis oksiduojamas. Tačiau toks procesas, iš kitos pusės, sumažina atsparumą šalčiams nuo -35 °С. Dėl ne itin gerų savybių ir mažesnės kainos, bituminė stogo danga yra populiari medžiaga tarp vartotojų. Produktas gali būti naudojamas net vidaus hidroizoliacijai įrengti.

Polimerinė-bituminė stogo danga

Jeigu norite, kad Jūsų įrengtas stogas tarnautų ilgesnį laiką, specialistai pataria naudoti būtent šią polimerinę dangą. Ji yra daug atsparesnė didesniems temperatūros skirtumams. Prikalusomai nuo pasirinktos kokybės medžiagos, kainos gali ženkliai skirtis.

Rinkoje gamintojai pristato keletą variantų:

  • "premium" - išsiskiria savo ilgaamžiškumu (25-30 metų)
  • "business" - aukštos kokybės polimerinė bituminė stogo danga, suteikianti stogui puikų difuzinio kvėpavimo efektą
  • "standard" - produktas skirtas įvairių nuolydžių stogams
  • "econimic" - danga lengvai išvyniojama ant stogo


Pasirinkite sau tinkamiausią bituminę stogo dangą, o mes pakonsultuosime pasirinkimo klausimais!Į viršų