Čerpės

Šiai dienai tarp vartotojų čerpės yra viena populiariausių stogo dangų. Nesudėtingas gamybos būdas, naudojant ekologiškas medžiagas, leidžia pasiekti pačias geriausias šios stogo dangos savybes: ilgaamžiškumas, atsparumas ugniai ir drėgmei, aukšti termoizoliaciniai rodikliai. Pagal gamyboje naudojamas medžiagas čerpės klasifikuojamos į: keramines (natūralios), betonines, bitumines, kompozicines. Kadangi jų gamybai naudojamos plataus asortimento medžiagos, ši stogo danga gali būti pritaikyta bet kokiam stogui. Įvairių rūšių ir formų pavieniai arba kompleksiniai gaminiai suteikia stogui prabangų estetinį vaizdą.

Pagal savo formą išskiriama porą rūšių: vienbangės, dvibangės, lygios. Mados tendencijos plinta ir keičiasi greitai - jau porą metų čerpės naudojamos ne vien stogams dengti, bet ir sienoms apdailinti. Tam naudojamos plokščios formos čerpelės.

Renkantis stogo dangą svarbu atkreipti dėmesį į čerpių svorį, kuris gali siekti net 50 kg vienam kvadratiniam metrui. Įsidėmėtina, kad didelis svoris reikalauja tinkamai paruošto ir apskaičiuoto stogo nešančios konstrukcijos projekto.

Šiai dienai technologijos patobulino čerpių išvaizdą, jų gamybos procesus, todėl vartotojams atsirado galimybė įsigyti bet kokios formos čerpeles: kraigines, užbaigiamąsias, ventiliuojamas. Pažengusios gamybos technologijos suteikia galimybę kiekvienam klientui užsakyti ir įsigyti jo norus atitinkančius bet kokios formos pagamintus gaminius.

Čerpės su įmontuotais fotoelementais

Rinkoje pasirodžiusi naujovė - čerpės su imontuotais fotoelementais. Ši stogo danga - prabangos požymis, tačiau investavimas atsiperka skaičiuojant išeikvotas elektros sąnaudas, jau po 3-5 metų. Viena čerpė, su įmontuota saulės baterija, gali sukaupti ir pagaminti 8W, 16W ir net 20W energijos. Apie 40 m² stogo, iškloto tokiomis čerpėmis, gali sukaupti apie 3kW elektros srovės galios, kas visiškai užtenka net 150 m² namo ploto energijai palaikyti. Naudojimo temperatūrų amplitudės nuo -40 °C iki 80 °C.

Išsirinkite sau tinkamiausias čerpes iš mūsų asortimento, ir gaukite pasiūlymą savo stogui!Į viršų