Stogų sistemos

Stogų sistemos - labai svarbi namo stogo eksploatavimo dalis. Tam, kad tinkamai prižiūrėti stogą, reikalingos stogo kopėčios, stogo tilteliai, ant kurių galima būtų galima saugiai jaustis. Daugelis stogo sistemų tvirtinamos metaliniais tvirtinimo elementais, kurie atitinkamai pritaikomi kiekvienos stogo dangos tipui.

Šių dienų rinkoje gamintojai pristato įvairių technologijų stogų sistemas. Tačiau renkantis stogo elementus specialistai pataria atkreipti dėmesį į tokius svarbius dalykus kaip:

  • sistemos sandarus tvirtinimas prie stogo dangos. Jeigu stogo sistema tvirtinama prie stogo dangos, bet ne prie medinės stogo dalies, patartina naudoti išsiplėčiančias tarpines
  • stogo sistemos standumas. Standžiausiais elementais laikomi gaminiai pagaminti iš storo metalo vamzdžių formos

Darbai sisiję su stogo sistemų montavimu atliekami tuo pačių metu, kai klojama stogo danga arba jau po stogo dangos įrengimo. Todėl labai svarbu laikytis visų saugumo priemonių ir turėti tinkama ekipuote, skirtą stogdengiams!

Džiaugiamės, kad mūsų siūlomos stogų sistemos yra aukštos kokybės ir patvirtintos tarptautinių asociacijų. Todėl mes isitikinę, kad pasirinkti elementai tarnaus Jums ir Jūsų namo stogui ilgai ir praktiškai.Į viršų